shutterstock_114642343Sevgili Ebeveynler,

Çocuğunuz erken yaşlarda bir ömür boyu sürecek bir beslenme alışkanlığı edinir. Bu sebeple çocukların doğru seçimleri yapmayı öğrenmeleri çok önemlidir. Çocukların ailelerinden bakarak öğrendikleri bir sır değil. Bu sebeple onlara iyi birer örnek olabilmek için önce bizim iyi beslenmemiz gerekiyor. Unutmayın, çocuklarda “Dediğimi yap, yaptığımı yapma” taktikleri asla işlemez!

Bu program her ne kadar çocuklara yönelik gibi gözükse de bir aile programıdır ve tüm ailenin işbirliği çok önemlidir. Bu program sayesinde aileniz için iyi besinlere kapınızı açmanızı kolaylaştırmak istiyoruz. Amacımız ailenizin sağlığı için sizleri bazı değişiklikler yapmaya teşvik etmektir.

Bu program size sağlıklı beslenme seçimleri yapabilmeniz için size 5 ipucu ve bunları nasıl kullanacağınızı öğretecek. Bu ipuclarını çocuklarınız ile birlikte uygulamanızı öneririz. Hatta isterseniz bu ipuclarını buzdolabının üzerine yapıştırabilirsiniz.

Bu program sayesinde siz ve aileniz Besin Dedektifleri™ yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Ve bize inanın ki çok da keyif alacaksınız. Size ve ailenize şimdiden bir ömür boyu sürecek sağlıklı beslenme alışkanlığı dileriz.